TBT i Wspólnicy: nowy partner u Talarka i Terej

dodano: 
24.07.2013
komentarzy: 
0

Arkadiusz Cyman, dotychczasowy account director, który od kilkunastu lat pracuje w komunikacji i public relations, awansował na partnera TBT i Wspólnicy.

Cyman wcześniej był dziennikarzem, rzecznikiem jednego z samorządów w północnej Polsce, rzecznikiem uczelni wyższej w Poznaniu, jak i managerem w jednym z wydawnictw specjalistycznych. Główne obszary jego specjalizacji branżowej to: sektor nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, sektor spożywczy i finansowy. Ma też doświadczenie w budowaniu relacji z samorządami.

„Nasz nowy Partner jest osobą, z którą pracujemy od wielu lat i wspólnie prowadziliśmy wiele projektów doradczych, składających się na doświadczenie TBT. Doceniamy wytrwałość i profesjonalizm Arka oraz jego rozsądek w budowaniu i recenzowaniu działań komunikacyjnych - stąd zaproszenie do grona partnerów. Nie bez przyczyny umieściliśmy słowo »wspólnicy« w nazwie agencji” – powiedziała PRoto.pl Katarzyna Terej, partner zarządzający TBT i Wspólnicy. Zdradziła ponadto: „Nasze pierwotne założenie, dotyczące rozwijającej się stale firmy doradczej, które sformułowaliśmy siedem lat temu, nadal jest aktualne - TBT będzie z czasem powiększało grono partnerów”. (es)

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin