Tomasz Lis nowym szefem Havas PR Warsaw

dodano: 
11.09.2020
komentarzy: 
0

Tomasz Lis został Executive Directorem w agencji Havas PR Warsaw i odpowiada za zarządzanie działalnością operacyjną spółki. Przejął zadania Alicji Górki-Pruszczak, która odeszła z agencji. Była z nią związana od ośmiu lat, a kierowała firmą od czerwca 2018 roku.

Tomasz Lis ma ponad 20 lat doświadczenia w branży. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Poprzednio pełnił funkcję Account Directora w agencji Partner of Promotion. Był też dyrektorem ds. marketingu i komunikacji w Philipiak Milano i dyrektorem działu Brand Communications w On Board Ecco Network.

Z Havas PR Warsaw był już związany w przeszłości, w latach 2003-2006. W swojej karierze pracował dla takich marek i instytucji jak Absolut Vodka, Diageo, Kompania Piwowarska, Procter&Gamble, Nestlé, Coca-Cola, Oshee, Tesco, PKO Bank Polski, Ministerstwo Finansów, VF Corporation, Fox czy Sharp, Sony.

Alicja Górka-Pruszczak nie informuje w tej chwili o dalszych planach zawodowych. Pozostanie związana z komunikacją – mówi w rozmowie z PRoto.pl. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin