Tomasz Ł. Rożek dołączył do CEC Government Relations

dodano: 
12.03.2020
komentarzy: 
0

W marcu 2020 roku Tomasz Ł. Rożek rozpoczął pracę w CEC Government Relations. Na nowo utworzonym stanowisku Senior Managera odpowiada za działania związane m.in. z media relations i wykorzystaniem narzędzi PR w bieżącej pracy z klientami agencji. Jego zatrudnienie jest rezultatem rozwijającej się działalności agencji w obszarach public relations i strategicznego wsparcia w bieżącej komunikacji medialnej klientów.

Tomasz Ł. Rożek ma 20-letnie doświadczenie w PR-ze, komunikacji i mediach. Poprzednio kierował komunikacją zewnętrzną w Gremi Media – wydawcy dzienników Rzeczpospolita i Parkiet. Wcześniej był m.in. Account Directorem w ComPress, Business Developement Directorem w United PR, dyrektorem komunikacji w Pracodawcach RP oraz Account Directorem i Media Relations Managerem agencji PR Cook Communications. Pracował jako lider projektów komunikacyjnych dla branż finansowej, energetycznej, górniczej, zbrojeniowej, healthcare i FMCG. Przez dziesięć lat był również dziennikarzem i redaktorem w mediach takich jak Polska The Times, „Newsweek” i Gazeta Wyborcza.

Dotychczasowe obowiązki Rożka w Gremi Media przejął dział marketingu. Za kontakty z mediami odpowiada Martyna Wasilewska. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin