Trzech nowych managerów w Imago PR

dodano: 
12.04.2012
komentarzy: 
0

Karolina Sufleta, Katarzyna Armatys-Wisniewska oraz Piotr Tabiś awansowali w Imago PR na account managerów.

Karolina Sufleta pracuje w Imago PR od 2007 roku. Realizuje projekty dla klientów z sektora infrastruktury komunikacyjnej. Jest członkiem zespołu realizującego działania na rzecz Stalexport Autostrada Małopolska, zarządcy autostrady A4 Katowice – Kraków i Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice. Karolina Sufleta jest absolwentką wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku public relations. Ukończyła również studia w zakresie marketingu nowoczesnego w Wyższej Szkole Bankowej.

Katarzyna Armatys-Wisniewska jest związana z Imago PR od 2008 roku. Pracuje w zespołach realizujących działania komunikacyjne na rzecz klientów branż budowlanej i wnętrzarskiej oraz aparatury medycznej. Zajmuje się także obsługą firm: Classen, RuckZuck i Emtel. Katarzyna Armatys-Wisniewska jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz kierunku marketing nowoczesny w Wyższej Szkole Bankowej.

Piotr Tabiś jest w agencji od 2008 roku. Koordynuje obecnie usługi Imago PR  w obszarze mediów społecznościowych. Tabiś to członek zespołu pracującego dla międzynarodowej agencji interaktywnej Fortune Cookie oraz firmy Sweco. Piotr Tabiś jest absolwentem komunikacji społecznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu marketingu w sieci w Wyższej Szkoły Europejskiej. Zespół Imago PR liczy obecnie 16 osób. (bs)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin