.

 

Trzy awanse w Linkleaders

dodano: 
16.02.2022
komentarzy: 
0

W Linkleaders na początku lutego 2022 roku miały miejsce trzy awanse. Stanowiska liderów kluczowych praktyk PR-u korporacyjnego objęli Maja Michalak, Paweł Luty i Przemysław Kuć. Wszyscy objęli nowo utworzone funkcje, a wcześniej byli Senior Consultantami.

Maja Michalak kieruje obszarem Real Estate, Paweł Luty został szefem Tech & Services, a Przemysław Kuć – Data & Insight.

Maja Michalak jako Head of Real Estate będzie nadzorować zespół oraz rozwój know-how agencji w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym biur, magazynów, mieszkań na wynajem oraz centrów i parków handlowych. Z Linkleaders związana jest od 2015 roku –realizowała dotychczas kampanie dla m.in. spółki deweloperskiej Skanska, JLL, Trei Real Estate, 7R i STRABAG Real Estate. W branży pracuje od 11 lat. Działała przy projektach komunikacyjnych, marketingowych oraz wspierających relacje B2B w kraju i za granicą. Pracowała dla firm z branż biurowej, magazynowej, parków handlowych czy sektora publicznego. Doświadczenie zdobywała m.in. w wydziale promocji i współpracy zagranicznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

Maja Michalak

Paweł Luty w roli Head of Tech & Services będzie kierował rozwojem praktyki oraz pracą zespołu działającego na rzecz klientów z sektorów IT i usług biznesowych. W Linkleaders pracuje od 2018 roku – odpowiadał za działania komunikacyjne m.in. dla SAP, Capgemini, Fujitsu, Nanovo i Skanska. W branży ma 11-letnie doświadczenie, które zdobywał m.in. w Samsung Polska i Allegro. W przeszłości był dziennikarzem – pisał m.in. dla „Forbes Polska”, „Newsweek Polska” czy „Brief”.

Paweł Luty

Przemysław Kuć natomiast, jako Head of Data & Insight, rozwija ofertę doradczą agencji w zakresie analityki i data-driven PR. Od 2012 roku pracuje w zespole Linkleaders – realizował projekty dla takich klientów jak Pracuj.pl, SAP, Shell, Luxoft, Accenture i HP, a karierę w tej firmie zaczynał od stanowiska Junior Consultanta. Przed dołączeniem do Linkleaders przez półtora roku był dziennikarzem w łódzkim oddziale Gazety Wyborczej.

Przemysław Kuć

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin