niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJeszcze do 10 marca trwają zgłoszenia do badania Diversity IN Check!

Jeszcze do 10 marca trwają zgłoszenia do badania Diversity IN Check!

Wciąż można wziąć udział w czwartej edycji badania Diversity IN Check. Zgłoszenia są przyjmowane do 10 marca 2024 roku. Niedawno Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentowało analizę tematyczną „DEI w branży kreatywnej – włączające miejsca pracy i lepsze opowieści”, w której uwzględniono wyniki pilotażowego badania Diversity IN Check Creative.

Projekt realizowany przez FOB ma na celu stworzenie wiarygodnej listy organizacji wykazujących się dojrzałością w zakresie zarządzania różnorodnością i budowania inkluzywnych miejsc pracy. Celami przedsięwzięcia są również promocja roli i znaczenia biznesu dla zrównoważonego rozwoju oraz wyróżnienie najlepszych pracodawców w tym obszarze.

Organizacje zakwalifikowane do projektu muszą uzyskać określoną liczbę punktów przyznawanych za odpowiedzi zawarte w kwestionariuszu badania. Pytania w ankiecie Diversity IN Check zostały ułożone w poniższe obszary tematyczne: 

    • podstawy zarządzania
    • programy i działania
    • budowanie zaangażowania

W badaniu mogą wziąć udział organizacje: 

    • mikro – zatrudniające 2-9 osób,
    • małe – zatrudniające 10-49 osób,
    • średnie – zatrudniające 50-249 osób,
    • duże – zatrudniające minimum 250 osób. 

Odpowiedzi udzielone przez firmy muszą dotyczyć 2023 roku. Zostaną one poddane weryfikacji. 

Członkowie Programu Partnerstwa FOB, sygnatariusze wspierający Kartę Różnorodności lub sygnatariusze, którzy ponieśli jednorazową opłatę za przystąpienie do Karty Różnorodności w 2023 roku lub 2024 roku i nie brali udziału w III edycji badania Diversity IN Check mogą bezpłatnie wziąć udział w projekcie. 

Nabór do badania odbywa się przez formularz. Z regulaminem można zapoznać się tutaj.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj