.

Wizerunki Anny i Roberta Lewandowskich bezprawnie wykorzystywane w kolejnych reklamach

dodano: 
30.07.2019
komentarzy: 
0

Anna i Robert Lewandowscy przestrzegli fanów przed fałszywymi reklamami, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej para zamieściła oświadczenie, w którym tłumaczy, że nie współpracuje z firmami sprzedającymi środki odchudzające oraz oferującymi usługi finansowe.

Czytaj więcej: Wywiad z Robertem Lewandowskim

„W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO (…)”* – czytamy w oświadczeniu.

Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba

Para zaznaczyła, że nie będzie akceptować tego typu zachowań i zdecydowała się podjąć „stosowne kroki prawne”. Lewandowska poprosiła swoich obserwatorów, żeby zachowali czujność i „nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom”.

Żona piłkarza zwróciła uwagę, że fałszywe reklamy wykorzystują także wizerunki innych osób działających w mediach.

W lipcu informowaliśmy na PRoto.pl, że wizerunki wielu znanych osób, w tym Roberta Lewandowskiego, zostały wykorzystane przez platformę umożliwiającą handel bitcoinami. Jak podawał Dziennik Gazeta Prawna, sprawą zajęła się prokuratura. (ak)

* pisownia cytatów oryginalna

Zdjęcie główne: instagram.com/annalewandowskahpba

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin