.

 

Właściciel OS3: wierzymy, że zamieszanie nie wpłynie na dobre imię agencji

dodano: 
14.04.2017
komentarzy: 
0

Po tym jak prezes OS3 Marcin Maj odszedł z agencji, współzałożyciel firmy i jej mniejszościowy udziałowiec Tomasz Pruszczyński stwierdził, że Maj „doprowadził do gigantycznej straty i teraz próbuje uciec przed konsekwencjami”.

Od tej opinii odcięło się samo OS3. Agencja zaznaczyła, że jest to „prywatna opinia Pruszczyńskiego”. Oświadczenie w tej sprawie przesłało nam także WSI Capital – właściciel agencji OS3, a także większościowy udziałowiec OS3 Group.

Jego treść załączamy poniżej:

„W nawiązaniu do różnych komunikatów na temat sytuacji agencji OS3, pojawiających się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych oraz w materiałach w mediach elektronicznych, bazujących na wyżej wspomnianych komunikatach, pragniemy oświadczyć:

1.Sytuacja biznesowa agencji OS3 w najmniejszym stopniu nie zagraża jej funkcjonowaniu oraz ciągłości pracy nad powierzonymi projektami.

2. Zarządzającym agencją OS3 jest obecnie Pan David Meister — menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy w największych sieciowych agencjach na całym świecie, w tym m.in. w Czechach, Hongkongu, Korei Południowej, posiadający niezbędne kompetencje i wiedzę zarządczą, którego wizja zmian w agencji daje podstawy do dalszego rozwoju jej biznesu.

3. Pan David Meister został obdarzony naszym pełnym zaufaniem i może liczyć na wsparcie ze strony WSI Capital w każdym aspekcie, który pozwoli mu na efektywne zarządzenie powierzoną spółką.

Wierzymy, że wywołane zamieszanie nie wpłynie w żadnej mierze na dobre imię agencji OS3.

Raz jeszcze pragniemy zapewnić wszystkich, w tym w szczególności klientów oraz pracowników, że sytuacja agencji OS3 jest na jak najlepszej drodze do dalszego rozwoju oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Krzysztof Wiśniewski, Prezes Zarządu

Krzysztof Pietrzak V-ce Prezes Zarządu”.

(mw)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin