.

 

Wystąpienia publiczne, Facebook, rzecznik przed kamerą - szkolenia w lutym

dodano: 
31.01.2013
komentarzy: 
0

Warsztaty z wystąpień publicznych, współpraca z grafikami, DTP-owcami, drukarniami, media relations w dobie CTRL+V, ASAP i Like it!, portret rzecznika prasowego malowany kamerą i Facebook bez tajemnic - to lutowy zestaw szkoleń przygotowany przez PRoto.pl.

Już za niespełna dwa tygodnie poznamy zasady wystąpień publicznych. Piotr Mitraszewski, Managing Director, Lighthouse Solutions nie tylko opowie, ale także zaprezentuje w praktyce, jak skutecznie występować. Wszystkie wystąpienia uczestników będą nagrywane, następnie szczegółowo analizowane przez trenera. Każdy uczestnik po szkoleniu otrzyma płytę DVD z własnym wystąpieniem oraz pisemną analizę wystąpień wraz z rekomendacjami.

12-02-13 Wystąpienia publiczne - WARSZTATY
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


19.02 zapraszamy na szkolenie „Jak zrealizować projekt... i nie zwariować. Best practice od grafiki do produkcji.” To nowość w naszej ofercie. Podczas szkolenia Aurelia Szokal, Współwłaścicielka i Managing Director, agencji Brand Support podpowie m.in: jak sprawić, żeby deadline nie był batem a account katem, czy jak uchronić się od syndromu „ostatniej chwili“. Dzięki pracy trenera kreacja, DTP, produkcja materiałów nie będą miały przed Tobą tajemnic!

19-02-13 Jak zrealizować projekt... i nie zwariować. Best practice od grafiki do produkcji
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Kolejne szkolenie w naszej ofercie to, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem - media relations w dobie CTRL+V, ASAP i Like it! Bartosz Sawicki, redaktor naczelny, PRoto.pl opowie wszystko o śmierci informacji i konferencji prasowej, podpowie, jak w erze nowych technologii i mediów społecznościowych pisac do mediów ciekawie, pokaże, jak radzić sobie dziennikarzami w czasie pokoju i kryzysu.  

22-02-13 Media relations w dobie CTRL+V, ASAP  i Like it!
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


26.02 to znów nowość w naszej ofercie. Specjalnie dla Państwa Zbigniew Lazar zaprosił na szkolenie dziennikarza telewizyjnego. Podczas warsztatów mnóstwo zajęć przed kamerą m.in.: krótkie ćwiczenie na rozgrzewkę z korporacyjnego życia wzięte – niespodziewana sytuacja podlegająca zmianie, wiarygodność wypowiedzi w sytuacji kryzysowej, przekazy pozawerbalne.

26-02-13 Portret rzecznika malowany kamerą
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Ostatniego dnia lutego zapraszamy na prawdziwy hit w naszej ofercie - czyli Facebook bez tajemnic. Zróbcie mi Facebooka - to zdanie powtarza się dziś jak mantra, czy to z ust szefów czy w przetargach. Dzięki Michałowi Góreckiemu, który mediami społecznościowymi zajmuje się od dekady, dowiecie się wszystkiego o FB- statystki, subskrybcje, Edge Rank, dyskusje, tagowanie, reklamy i wiele, wiele więcej. Słowem Facebook bez tajemnic!

28-02-13 Facebook bez tajemnic
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin