środa, 28 stycznia, 2026
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryWzmocnienia w marketingu Grupy WeNet

Wzmocnienia w marketingu Grupy WeNet

Do Grupy WeNet – dostawcy usług marketingu internetowego – dołączyły nowe osoby odpowiedzialne za marketing i komunikację. W grudniu 2025 roku Anna Nowacka została dyrektorką marketingu grupy, a Martyna Rozesłaniec – PR Managerką.

Jak przekazuje firma, to kolejne wzmocnienia jej zespołu menedżerskiego realizowane w ostatnich miesiącach w ramach porządkowania struktury i skalowania działań.

Anna Nowacka jako dyrektorka marketingu odpowiada za rozwój i realizację spójnej strategii marketingowej dla całej grupy, obejmującej markę WeNet oraz spółki wchodzące w jej skład. Koncentruje się na integracji działań marketingowych i dalszym wzmacnianiu pozycji WeNet jako „kompleksowego partnera technologicznego dla sektora MŚP”.

Nowacka jest menedżerką z ponad 15-letnim doświadczeniem w marketingu B2B i B2C. Ostatnio, przez blisko dwa lata, pełniła funkcję dyrektorki marketingu w Shoper. Odpowiadała za rozwój działań marketingowych spółki. Wcześniej, jako dyrektorka marketingu i PR, była współodpowiedzialna za wprowadzenie na rynek oraz sukces wizerunkowy systemu BLIK. Pracowała także w Empiku, gdzie rozwijała partnerstwa strategiczne z bankami i organizacjami płatniczymi.

Martyna Rozesłaniec, która objęła stanowisko PR Managerki, odpowiada za całościową komunikację zewnętrzną i wewnętrzną Grupy WeNet – relacje z mediami, budowanie eksperckiej obecności firmy, zapewnienie spójnych i czytelnych przekazów kierowanych do kluczowych interesariuszy i pracowników.

Rozesłaniec ma dziesięcioletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Do tej pory, od dwóch lat, była związana z agencją K+PR (wcześniej Komunikacja Plus), gdzie pracowała dla korporacji z sektorów retail i consumer healthcare. Realizowała wówczas projekty z obszaru komunikacji korporacyjnej, kryzysowej oraz ESG. W 2024 roku została laureatką konkursu The Next Gen of PR, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Doświadczenie zdobywała też w biurze prasowym Polskiej Organizacji Turystycznej czy w Fundacji Polska Innowacyjna. (mb)

Zdjęcie główne: od lewej Anna Nowacka, Martyna Rozesłaniec

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj