Zbliża się Golden Marketing Conference w Warszawie

dodano: 
09.09.2019
komentarzy: 
0

Już 23 i 24 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Golden Marketing Conference – wydarzenie poświęcone nowym perspektywom dla marketingu, jego zmieniającej się roli w organizacjach, a także niezbędnym kompetencjom szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu, narzędzia, technologie i dane oraz procesy. Omówione zostaną takie zagadnienia jak consumer experience, data science czy machine learning.

Gościem specjalnym konferencji będzie Jarosław Kuźniar, znany jako dziennikarz telewizyjny i radiowy oraz publicysta, który pracował dla takich stacji jak TVN24, Polskie Radio Trójka czy Radio Zet, który obecnie zajmuje się kreowaniem marki osobistej oraz mediami w świecie online i wspiera w budowaniu marki m.in. influencerów, fundacje i start-upy.

Podczas warszawskiej edycji GMC wystąpią m.in. Katarzyna Paliwoda, Head of Business Facebooka w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, czy Arkadiusz Łoś, Brand Consulting i CI Director w Dragon Rouge. Pojawią się także osoby znane już z poprzednich odsłon wydarzenia – m.in. Piotr Bucki czy Cezary Kuik. Wśród prelegentów będą też Wojciech Ławniczak z Very Human Services, Dominik Karbowski z Selectivv, Patrycja Górecka-Butora, PR & Influencer Marketing Cooridnator w Kazar Group, czy Łukasz Dębski, Digital Marketing Consultant w Socjomanii.

Golden Marketing Conference odbędzie się na terenie centrum konferencyjnego Adgar Plaza w Warszawie.

Szczegółowe informacje na stronie.     

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin