Zmiana na czele działu PR i eventów Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

dodano: 
03.10.2019
komentarzy: 
0

Monika Zagórska awansowała w strukturach Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Od 15 września kieruje tam działem PR i eventów. Do tej pory pełniła funkcję koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej.

Przejęła zadania Marty Skierkowskiej, która kierowała działem od 10 lat, a teraz zajmie się rozwojem nowego obszaru strategicznego w zakresie profilaktyki wykorzystywania seksualnego dzieci i bardziej zaangażuje się w działania zarządu realizujące strategię fundacji.

Marta Skierkowska

Monika Zagórska w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pracuje od września 2015 roku. Zaczynała jako specjalistka ds. PR, była odpowiedzialna m.in. za przygotowanie i koordynację procesu rebrandingu fundacji (w maju 2016 roku organizacja zmieniła nazwę z Fundacji Dzieci Niczyje na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę). Później pełniła m.in. funkcję p.o. szefowej działu PR. Od czerwca 2018 roku pracowała na stanowisku koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej i była odpowiedzialna za całość działań w tym zakresie, m.in. rozwój strategii kampanii fundacji czy relacji z mediami.

Wcześniej Zagórska pracowała w sieciowych agencjach PR – takich jak Edelman, Fleishman-Hillard czy MSL. Pracowała wówczas dla m.in. dla firm: Coca-Cola, Nestle, Unilever; prowadziła także kampanie z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin