.

 

Zmiany w biurze prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

dodano: 
02.12.2020
komentarzy: 
0

1 grudnia 2020 roku podinspektor Renata Laszczka-Rusek (na zdjęciu głównym) przestała pełnić funkcję rzeczniczki prasowej Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Od tej pory pracuje jako naczelnik tamtejszego Wydziału Komunikacji Społecznej. Odpowiada za koordynację i nadzór nad pracami wydziału, w skład którego wchodzą zespoły: prasowy, prezydialny, integracji europejskiej, kontaktów międzynarodowych oraz funduszy pomocowych, a także kancelaria jawna.

Podinsp. Laszczka-Rusek z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie związana jest od 21 lat. W przeszłości pełniła funkcję zastępcy rzecznika prasowego, którym był Janusz Wójtowicz.

Obowiązki rzecznika prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie przejął komisarz Andrzej Fijołek. Odpowiada za kontakty z mediami oraz informowanie o zdarzeniach i interwencjach policyjnych.

Andrzej Fijolek

Komisarz Andrzej Fijołek

Kom. Fijołek z KWP w Lublinie związany jest od dziesięciu lat. Poprzednio pracował w zespole prasowym jako zastępca podinsp. Laszczki-Rusek. Wcześniej pracował w Komisariacie III Policji w Lublinie w pionie patrolowo-interwencyjnym. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin