Zmiany w Stor9_. Katarzyna Montgomery pokieruje działem Talents

dodano: 
08.04.2021
komentarzy: 
0

Do zespołu Stor9_ – agencji, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski – dołączyła w kwietniu 2021 roku Katarzyna Montgomery. Została szefową zespołu Talents, odpowiedzialnego za PR i monetyzację wizerunku osób publicznych. Do działu dołączył też Michał Zawada, który będzie odpowiedzialny za PR sportowców: Huberta Hurkacza i Bartka Bednorza.

Montgomery w Stor9_ odpowiada za dalszą rozbudowę kompetencji w obszarze personal brandingu oraz pozyskanie nowych nazwisk ze świata szeroko pojętej kultury, sztuki, sportu oraz mody. Wraz z zespołem będzie pracować nad budowaniem wizerunku osób publicznych, a także dbać o wykonanie kontraktów reklamowych. Dział Talents Montgomery przejęła bezpośrednio od CEO Stor9_ Anny Zielińskiej.

Katarzyna Montgomery jest dziennikarką z niemal 30-letnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Pracowała w „Gazecie Wyborczej”, prowadziła programy w Polsacie, TVN Style, TV4 oraz była redaktor naczelną magazynów „VIVA!”, „Życie jest piękne” i „Zwierciadło”. W 2007 roku założyła pierwszy ogólnotematyczny kobiecy portal w Polsce. Dwukrotnie była nominowana do Wiktora, została nagrodzona wyróżnieniem „Dziennikarz bez barier”.

Michał Zawada będzie odpowiedzialny za relacje z mediami sportowymi w obszarze tenisa i siatkówki. Z wykształcenia jest dziennikarzem i archeologiem, jest także twórcą podcastów sportowych i specjalistą w zakresie PR-u i media managementu. W swojej karierze współtworzył media społecznościowe Nike Football Poland. Współpracował z wieloma czołowymi polskimi sportowcami z takich dyscyplin jak: piłka nożna, motosport, piłka ręczna czy tenis. Od 2019 roku pracuje z tenisistą Hubertem Hurkaczem. (mb)

Źródło:

Zdjęcie główne: fot. Zuza Krajewska
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin