.

Zuzanna Szopowska-Konop nową rzecznik prasową SKM Warszawa

dodano: 
19.11.2020
komentarzy: 
0

Od listopada 2020 roku Zuzanna Szopowska-Konop pełni funkcję rzeczniczki prasowej Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie. Jest też pełnomocnikiem zarządu ds. komunikacji. Do jej obowiązków na stanowisku rzeczniczki należy m.in. kontakt z mediami i działania z zakresu PR-u korporacyjnego i komunikacji kryzysowej. Oprócz tego wspiera ona komunikację wewnątrz spółki i angażuje się w relacje zewnętrzne z interesariuszami firmy – podmiotami ze sfery publicznej, regulatorem rynku czy partnerami biznesowymi.

Przed dołączeniem do zespołu SKM była Marketing Managerem w Tacit Investment, do którego należą apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4 oraz Nobu Hotel Warsaw. Wcześniej przez ponad sześć lat była związana z PKP Intercity, gdzie pełniła funkcję dyrektora biura komunikacji i rzecznika prasowego i odpowiadała m.in. za komunikację projektu Pendolino. Swoje pierwsze kroki w branży PR stawiała w agencji On Board PR (obecnie On Board Think Kong).

Szopowska-Konop jest absolwentką stosowanych nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również studia podyplomowe z tworzenia strategii odpowiedzialnego biznesu na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zuzanna Szopowska-Konop na aktualnym stanowisku zastąpiła Kamila Migałę, który pozostał w strukturach SKM Warszawa.

Czytaj także: Wywiad z Zuzanną Szopowską o debiucie Pendolino

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin