Barbara Labudda-Krzysztofczyk

Barbara Labudda-Krysztofczyk

Obecne stanowisko:

Head of PR & Communications Anny Lewandowskiej

Barbara Krysztofczyk objęła w Stor9 stanowisko Head of PR & Communications Anny Lewandowskiej. Do jej zadań należy nadzorowanie wszystkich prac związanych z komunikacją marketingową trenerki i influencerki.

Krysztofczyk w nowej roli odpowiada za koordynowanie działań agencji zewnętrznych współpracujących z Anną Lewandowską, dba o spójność przekazów promocyjnych marek, których trenerka jest ambasadorką. Jest także rzeczniczką prasową Lewandowskiej.

Funkcję tę Krysztofczyk objęła w sierpniu 2021 roku. Równolegle Barbara Krysztofczyk wciąż prowadzi własną firmę Krystal Point, w ramach której oferuje szkolenia medialne z wystąpień publicznych, budowania marki osobistej i komunikacji kryzysowej.

Swoją agencję Krystal Point Barbara Krysztofczyk założyła we wrześniu 2020 roku. Wcześniej była szefową PR-u i trenerem medialnym w sztabie Szymona Hołowni kandydującego na prezydenta. Przed dołączeniem do sztabu Hołowni przez wiele lat była prezeską agencji Synertime. W przeszłości pracowała także w sztabach Donalda Tuska czy Bronisława Komorowskiego. Ma też doświadczenie w prowadzeniu działań PR dla osoby publicznej: pracowała dla Konrada Gacy.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin