Cyprian Maciejewski

Cyprian Maciejewski

Obecne stanowisko:

Członek zarządu PSPR

Od lutego 2019 r. członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Praktyk PR z kilkunastoletnim stażem. Przez pięć lat pracował także w mediach. Obecnie główny specjalista w gdańskim magistracie.

Odpowiadał za PR oraz CSR jednego z największych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce (ZU Sp. z o.o.), wprowadzając spółkę do "Rankingu Odpowiedzialnych Firm" i Raportu "Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki". Pełnił również rolę rzecznika prasowego firmy oraz prowadził działania PR dla projektu budowy nowoczesnej elektrociepłowni na paliwo RDF.

Przez sześć lat PR Manager w trójmiejskiej agencji Ambermedia odpowiedzialny przede wszystkim za strategie i plany komunikacyjne, obsługę klienta, new business (m.in. współpracował z Energą, Polską Spółką Gazownictwa, Grupą GPEC). Udziela się także jako szkoleniowiec, moderator debat i konsultacji społecznych, copywriter. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej. Specjalizuje się w komunikowaniu i budowaniu relacji dla podmiotów z sektorów przemysłowego i komunalnego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin