Katarzyna Juszczyk

Od sierpnia 2010 jest pracownicą agencji Fischer&Zubek - objęła stanowisko kierownika projektów PR.W Fischer&Zubek PR Partners odpowiadać będzie za realizację działań dla Konica Minolta  Business Solutions Polska oraz Trend Micro.

Karierę zawodową rozpoczęła jeszcze na studiach, pracując jako dziennikarz mediów elektronicznych i prezenter w jednej z łódzkich rozgłośni radiowych. Z branżą PR związana jest od 2004 roku, a doświadczenie zdobywała pracując kolejno w instytucjach państwowych i agencjach public relations. Wyspecjalizowała się w kreowaniu wizerunku osób publicznych oraz w działaniach public relations dla marek z branży budowlanej, kosmetycznej i deweloperskiej. Przed rozpoczęciem pracy w Fischer&Zubek PR Partners pełniła funkcję account managera w Pegasus Public Relations i łódzkiej agencji /3PR/ Consulting.

Jest absolwentką filologii polskiej i podyplomowych studiów Public Relations na Uniwersytecie Łódzkim. Prywatnie miłośniczka kultury i języków Indii. Uwielbia podróżować po Europie i fotografować.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin