Monika Wincenciak-Ziemba

Monika Wincenciak-Ziemba

Obecne stanowisko:

Client Service Director

We wrześniu 2020 roku Monika Wincenciak-Ziemba objęła stanowisko Client Service Directora w agencji LoveBrands Relations. Odpowiada na nim za zarządzanie obsługą klientów LoveBrands Relations oraz LoveBrands Events. Zajmuje się również działaniami z obszaru new business oraz rozwoju biznesu

Wincenciak-Ziemba z LoveBrands Relations jest związana od trzech lat, przez ostatnie półtora roku kierowała marką LoveBrands Events jako Head of Events Strategy & Management Departmen. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywała, projektując i prowadząc zintegrowane kampanie komunikacyjne oraz projekty marketingowe dla największych marek. W projektach eventowych i lifestylowych czuje się jak ryba w wodzie. Organizowała wydarzenia między innymi dla takich firm jak FRoSTA, L’Oreal, Danone, TiM, Eureko, Fundacja STOMAlife, Iveco. Ekspertka od budowania kompleksowych strategii eventowych i znakomita organizatorka.

Wcześniej była menedżerem w Procontent Communication. Koordynowała projekty korporacyjne i projekty dla firm z sektora medycznego. Poprzednio Account Director w agencji ComPress. Specjalizuje się w komunikacji kryzysowej oraz relacjach z mediami. Nadzorowała działania dla firmy Eureko. Wcześniej pracowała w agencjach PR: Ink&Company i R.A. Productions oraz jako PR Manager w Hotelach Warszawskich Syrena. Pracowała również w wydawnictwie VIPress (obecnie Marquard Media).

W branży PR od 1999 roku. Jest absolwentką Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji oraz Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin