Tomasz Kordowski

Obecne stanowisko:

PR Manager w Sage

Od stycznia 2018 roku PR Manager w Sage. Odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną dostawcy systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych.

Wcześniej od sierpnia 2017 roku współpracował z agencją Linkleaders, gdzie jako Senior Consultant zajmował się markami branż usług biznesowych oraz real estate. Do jego zadań należało też rozwijanie oferty agencji, m.in. o działania związane z komunikacją kryzysową.

Poprzednio pracował jako Account Director w agencji Alert Media Communications, odpowiedzialny był za działania komunikacyjne, głównie dla klientów korporacyjnych z branż prawnej, przemysłowej i FMCG. W branży PR od 2008 roku. Wcześniej współpracował z agencjami PR Time oraz Toolbox Creative Communications. Specjalizuje się w media relations, komunikacji korporacyjnej oraz kryzysowej.

Obsługiwał spółki m.in. z Grupy KGHM, Budimex, Baker & McKenzie, Grupę Veolia Usługi dla Środowiska, Wyeth (aktualnie Pfizer), Leroy Merlin, Novartis, Pramerica, Polpharma, Dr Irena Eris, Porta KMI Poland, a także Mondelez International (dawniej Kraft Foods), Nutricia czy Kompania Piwowarska i Swiss Krono.

Kordowski jest autorem publikacji branżowych oraz laureatem Złotego Spinacza w 2016 roku (za projekt contentmarketingowy „By me” dla Porta KMI Poland). Ukończył socjologię na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2016 roku wykłada na London School of Public Relations, której również jest absolwentem.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin