Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
TVN: jeśli to będzie konieczne, podejmiemy dodatkowe kroki, aby pozostać atrakcyjnym pracodawcą. „jako odpowiedzialny pracodawca będziemy nadal prowadzić politykę zero tolerancji, potwierdzając naszą dobrą reputację i w dalszym ciągu wykazując czujność wobec jakichkolwiek zachowań niepożądanych” – stwierdził markus tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny tvn, w oświadczeniu stacji. jak poinformował tvn, w skład komisji badającej doniesienia o molestowaniu i mobbingu wchodzą trzy osoby: adwokat bartłomiej raczkowski, dyrektor działu hr agnieszka trysła i dyrektor departamentu prawnego tvn marek szydłowski. dotychczas przeprowadzili oni 12 rozmów z obecnymi oraz byłymi pracownikami stacji. kolejnej 16 rozmów ma się odbyć w najbliższych dniach. po zakończeniu prac komisja przekaże wnioski do zarządu tvn. do tego czasu jej członkowie nie będą udzielać komentarzy w sprawie wstępnych ustaleń zespołu. firma przypomniała, że oferuje swoim pracownikom szkolenia, w ramach działań zmierzających do zapobiegania m.in. dyskryminacji i mobbingowi. „tvn jest jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w polsce. swoją pozycję zawdzięcza między innymi wysokim standardom pracy, ujętym w regulaminie pracy tvn.tvn nie toleruje żadnych form mobbingu ani molestowania, w tym także molestowania seksualnego” – zaznaczył prezes zarządu i dyrektor generalny tvn markus tellenbach, cytowany w komunikacie. (ks). czytaj także:. kamil durczok z agencją pr. czekając na fakty. czy doniesienia wprost zaszkodzą tvn i durczokowi? adam łaszyn o publikacji wprost.
„Jako odpowiedzialny pracodawca będziemy nadal prowadzić politykę zero tolerancji, potwierdzając naszą dobrą reputację i w dalszym ciągu wykazując czujność wobec jakichkolwiek zachowań niepożądanych” – stwierdził Markus Tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny TVN, w oświadczeniu stacji.
Jak poinformował TVN, w skład komisji badającej doniesienia o molestowaniu i mobbingu wchodzą trzy osoby: adwokat Bartłomiej Raczkowski, dyrektor działu HR Agnieszka Trysła i dyrektor departamentu prawnego TVN Marek Szydłowski. Dotychczas przeprowadzili oni 12 rozmów z obecnymi oraz byłymi pracownikami stacji. Kolejnej 16 rozmów ma się odbyć w najbliższych dniach. Po zakończeniu prac komisja przekaże wnioski do zarządu TVN. Do tego czasu jej członkowie nie będą udzielać komentarzy w sprawie wstępnych ustaleń zespołu.
Firma przypomniała, że oferuje swoim pracownikom szkolenia, w ramach działań zmierzających do zapobiegania m.in. dyskryminacji i mobbingowi. „TVN jest jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza między innymi wysokim standardom pracy, ujętym w Regulaminie Pracy TVN.TVN nie toleruje żadnych form mobbingu ani molestowania, w tym także molestowania seksualnego” – zaznaczył prezes zarządu i dyrektor generalny TVN Markus Tellenbach, cytowany w komunikacie. (ks)
Czytaj także:
Kamil Durczok z agencją PR
Czekając na fakty. Czy doniesienia Wprost zaszkodzą TVN i Durczokowi?
Adam Łaszyn o publikacji Wprost