piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualności38 Content Communication współpracuje z Bonair

38 Content Communication współpracuje z Bonair

W lipcu 2020 roku 38 Content Communication rozpoczęło współpracę z Bonair – firmą z branży IT, dostarczającą usługi i rozwiązania informatyczne. Agencja odpowiada za całościowe budowanie wizerunku firmy w mediach, w tym komunikację korporacyjną i wewnętrzną oraz działania z zakresu media relations. Pierwszym zadaniem 38 Content Communication jest wielokanałowa komunikacja dotycząca dołączenia Bonair do grupy Fellowmind, która staje się głównym partnerem Microsoft Business Applications w Europie.

Ze strony agencji za działania na rzecz klienta odpowiada zespół: Justyna Kalinowska, PR Manager, Karina Galli, Senior Consultant, i Paulina Stępień, Senior Consultant. Strategię komunikacji opracowała Justyna Kalinowska. Ze strony Bonair działania realizują Tomasz Kozłowski, dyrektor marketingu, oraz Paulina Szyszka, specjalista ds. marketingu i komunikacji.

Klienta pozyskano w wyniku przetargu. Strony nie podają pozostałych szczegółów współpracy. Bonair w ostatnim czasie nie korzystało z usług agencji PR. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj