Aleksandra Chalimoniuk dyrektorką PR w OTCF

dodano: 
13.01.2022
komentarzy: 
0

Aleksandra Chalimoniuk objęła nowo utworzone stanowisko PR Directora w polskiej spółce odzieżowej OTCF. Od września 2021 roku stoi na czele działu odpowiedzialnego za budowanie wizerunku firmy i jej marek.

Chalimoniuk odpowiada za komunikację korporacyjną OTCF oraz należących do firmy marek (m.in. 4F, 4F Fuel), a także prowadzi działania komunikacyjne dla Fundacji 4F Pomaga. Do zadań nowej PR Director należy również komunikacja zewnętrzna w Polsce oraz na wybranych rynkach zagranicznych.

Chalimoniuk w ubiegłych latach realizowała projekty komunikacyjne dla międzynarodowych firm z różnych sektorów. Była doradcą zarządu ds. komunikacji sklepów Komfort, dyrektorem komunikacji i PR sklepów JYSK, a także odpowiadała za komunikację i PR producenta mięsa i wędlin Sokołów.

Wcześniej Chalimoniuk przez dziesięć lat pracowała jako dziennikarka TVN, gdzie tworzyła cykle tematyczne: „To cud, że żyje” i „Sportowcy na emeryturze” w Dzień Dobry TVN, a także współtworzyła program „Dzień po dniu” w TVN24. Realizowała też reportaże do programów „Czarno na białym”, „Polska i Świat” i „Prosto z Polski”.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów zarządzanie innowacją – Design Managment na SWPS. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin