.

 

Ambasadorzy marek: Małgorzata Rozenek-Majdan dla Avonu

dodano: 
20.08.2018
komentarzy: 
0

Małgorzata Rozenek-Majdan została ambasadorką Avonu. Odsłona kampanii „Avon się sprawdza” z jej udziałem rozpocznie się wraz z pojawieniem się nowego katalogu marki, który będzie dostępny od 27 września 2018 roku. Co więcej, Małgorzata Rozenek-Majdan pojawi się również 20 września 2018 roku na konferencji prasowej Avon.

W 2018 roku firma realizuje inicjatywę „Avon się sprawdza”, w ramach której zaprasza polskie gwiazdy do wypróbowania nowości kosmetycznych. Małgorzata Rozenek-Majdan dołączyła do tego grona, wybrała swoje ulubione produkty i będzie je polecać w katalogu Avon. Wcześniej w kampanii pojawili się też Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Hubert Urbański, a także ambasadorka marki Małgorzata Kożuchowska.

„Jestem przeszczęśliwa, że zostałam ambasadorką marki Avon i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła się tym pochwalić. Kosmetyki Avon pamiętam i lubię od zawsze. Pierwsze błyszczyki, które kupowałam jeszcze jako nastolatka, były właśnie od Avon, dlatego darzę tę markę ogromnym sentymentem. Jestem również dumna, że zostałam ambasadorką firmy, która realnie pomaga kobietom, dbając o ich niezależność, zdrowie i bezpieczeństwo. Całym sercem wspieram kampanię Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc i wierzę, że dzięki naszym wspólnym działaniom pomożemy wielu kobietom” – komentuje współpracę Małgorzata Rozenek-Majdan.  

„Od początku roku zapowiadaliśmy, że do Avon będą dołączać kolejne topowe gwiazdy i z wielką przyjemnością przedstawiamy nową ambasadorkę. Bardzo się cieszymy, że Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła nasze zaproszenie do współpracy, bo to prawdziwa kobieta Avon – piękna, niezależna, wspierająca inne kobiety. Mogę zdradzić, że Małgosia znalazła już w Avon swój ulubiony zapach, a efekty wspólnych kampanii na pewno Państwa zaskoczą” – mówi z kolei Andrzej Mytych, dyrektor komunikacji Avon Cosmetics Polska.

Marka nie informuje o pozostałych szczegółach współpracy z nową ambasadorką. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin