.

 

Awanse w Havas PR: Justyna Gościńska-Bociong i Piotr Dobosz na stanowiskach Consulting Directors

dodano: 
31.03.2016
komentarzy: 
0

Piotr Dobosz i Justyna Gościńska-Bociong awansowali na stanowiska Consulting Directors w agencji Havas PR. Specjalizują się w obszarze komunikacji korporacyjnej. Justyna Gościńska-Bociong jest odpowiedzialna za rozwój oferty corporate PR z ukierunkowaniem na CSR. Piotr Dobosz zajmuje się z kolei projektami z obszaru komunikacji korporacyjnej z naciskiem na PA, a także komunikacji kryzysowej oraz związanej z konsultacjami społecznymi.

Oboje są związani z agencją od 2012 roku. Dotychczas pracowali na stanowiskach starszych konsultantów. Piotr Dobosz w branży pracuje od 10 lat. Ma duże doświadczenie w branżach energetycznej, przemysłowej, motoryzacyjnej oraz IT. Pracował m.in. dla firm Google, Microsoft, General Electric, IBM, Samsung, BMW Group, Orange oraz Ikea. Był odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych dla klientów z branży energetycznej takich jak Grupy Energa, Doosan Power Systems oraz Aldesa. Doświadczenie zdobywał także w sektorze FMCG, realizując projekty komunikacyjne dla Mars Polska, Danone, Grupy Żywiec czy McCain. Ukończył Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowe międzynarodowe studia menedżerskie
w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Justyna Gościńska-Bociong ma natomiast ponad 9 lat doświadczenia w public relations i mediach. Dotychczas odpowiadała za planowanie i realizację działań komunikacyjnych dla takich firm jak ORLEN Oil, BMW Group Polska, Hilti Poland, Komisji Europejskiej, 3M Poland oraz WARS. Wcześniej była związana z Polską Izbą Ubezpieczeń oraz agencją Hill+Knowlton Strategies. Pracowała również jako dziennikarz i wydawca w Telewizji Polskiej. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (zdrowie publiczne). (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin