Bartosz Grochal nie będzie już rzecznikiem i PR Managerem SM Mlekpol

dodano: 
06.05.2020
komentarzy: 
0

W maju 2020 roku Bartosz Grochal poinformował, że po prawie dwóch latach kończy współpracę ze Spółdzielnią Mleczarską Mlekpol w Grajewie. Od sierpnia 2018 roku pełnił dla niej funkcje rzecznika prasowego i PR Managera. Grochal rozstał się też z agencją V5 Group, która dotąd była odpowiedzialna za komunikację spółdzielni mleczarskiej. Współpraca V5 Group z Mlekpolem również się zakończyła.

Grochal przed rozpoczęciem współpracy ze SM Mlekpol i V5 Group był związany z firmą Nesperta, gdzie pełnił funkcję PR Managera. W przeszłości przez sześć lat pracował w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica jako specjalista ds. komunikacji społecznej i medialnej. Odpowiadał tam za relacje inwestorskie oraz zarządzanie kryzysowe, a w 2015 roku dodatkowo pełnił obowiązki rzecznika prasowego. Wcześniej zajmował się też komunikacją instytucji kulturalnych – był m.in. odpowiedzialny za strategię promocji i działania media relations Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR.

Tymczasowo za kontakty z mediami SM Mlekpol odpowiada Anna Kuklińska z działu marketingu. Jak poinformowała PRoto.pl Kuklińska, spółdzielnia będzie na bieżąco informować o wszelkich kolejnych zmianach.

„Nie lubię stać w miejscu, więc już rozpocząłem realizację pomysłu, który już od dłuższego czasu noszę w głowie. Do współpracy zaprosiłem wspaniałych ludzi, którzy zgodzili się współtworzyć nowy komunikacyjny koncept, o którym mam nadzieję będę mógł wkrótce więcej opowiedzieć” – mówi Bartosz Grochal na temat dalszych planów zawodowych. (ak)

Zdjęcie główne: fot. Piotr Wręga

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin