piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBERM Creative Production Group dla gminy Grodzisk Mazowiecki

BERM Creative Production Group dla gminy Grodzisk Mazowiecki

Agencja BERM rozpoczęła współpracę z gminą Grodzisk Mazowiecki w ramach projektu „Podniesienie standardów życia poprzez poprawę jakości przestrzeni publicznej, w tym terenów zieleni, gminy Grodzisk Mazowiecki”.

Celem działań promocyjnych realizowanych przez agencję jest poinformowanie mieszkańców oraz inwestorów prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy o realizacji wspomnianego wyżej projektu i korzyściach z niego płynących. BERM poprowadzi również działania informacyjne i promocyjne upowszechniające wiedzę na temat ochrony środowiska.

Agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie materiałów promocyjnych oraz zadbanie o to, aby informacje o projekcie ukazały się w mediach lokalnych i regionalnych, zarówno w prasie jak i internecie. BERM zorganizuje też serię spotkań z mieszkańcami gminy, podczas których zaprezentowane zostaną założenia inwestycji oraz postępy w jej realizacji. W planach są również działania edukacyjne skierowane do dzieci np. warsztaty recyklingowe.

Agencja BERM została wybrana do realizacji projektu w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Magda Świderska-Maruszak, Project Manager BERM Creative Production Group, odpowiedzialna jest za działania na rzecz samorządu, które będą realizowane do 30 czerwca 2018 roku. (jg)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj