Big Picture obsługuje markę Finlandia

dodano: 
07.06.2021
komentarzy: 
0

Firma Brown-Forman nawiązała współpracę z Big Picture i powierzyła agencji obsługę nowego produktu z portfolio Finlandia Vodka – Finlandia Botanical.

Agencja odpowiada za opracowanie i realizację strategii PR dla tej nowości produktowej, a także zajmuje się pozycjonowaniem w mediach nowej kampanii dla Finlandia Vodka „Jestem czystością stworzoną w Finlandii”.

Big Picture odpowiada za strategię komunikacyjną oraz influencermarketingową związaną launchem Finlandii Botanical. Wśród zaplanowanych działań są współpraca z influencerami, relacje z mediami oraz aktywności z zakresu brand experience.

Po stronie agencji działaniami zajmują się Monika Roth oraz Aleksandra Kołakowska – obie na stanowiskach PR Consultant. Współpraca ma charakter projektowy i rozpoczęła się na początku 2021 roku, jednak agencja poinformowała o niej w czerwcu. Big Picture wybrano w wyniku rekomendacji.

Big Picture realizuje działania we współpracy z agencją kreatywną HOLO, która odpowiada za kreację i produkcję materiałów do kampanii. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin