.

 

Big Picture powiększyło zespół. Dołączyły Klaudia Lis i Katarzyna Kiełbasińska

dodano: 
28.01.2021
komentarzy: 
0

Big Picture powiększyło zespół lifestyle w związku z rozwojem kompetencji (m.in. w zakresie fashion, beauty i dóbr luksusowych) i pozyskaniem nowych klientów. W listopadzie 2020 roku pracę w agencji zaczęły Klaudia Lis i Katarzyna Kiełbasińska.

Klaudia Lis objęła stanowisko Senior PR Consultanta i odpowiada za wybrany zakres działań zespołu lifestyle’owego Big Picture, prowadzi też projekty dla takich klientów jak Elektrownia Powiśle czy Glenfiddich. Poprzednio pracowała w Warsaw Creatives jako Account Manager i zarządzała komunikacją wybranych marek lifestyle. Wcześniej była związana z Polhem PR, gdzie pełniła funkcję Country Managera. Doświadczenie zdobywała też w MSL (jako Account Executive) i na stażach m.in. w dziale marketingu domu handlowego Debenhams oraz agencji A.I. PR specjalizującej się w komunikacji marek projektanckich. Pracowała dla takich marek jak MAC Cosmetics, Nude by Nature, Badura, Nespresso, Emirates Airline, Hotel Bristol czy Kazar. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Public Relations na University of Westminster w Londynie.

Katarzyna Kiełbasińska została z kolei w Big Picture PR Consultantem i odpowiada za obsługę marek Salomon, Elektrownia Powiśle oraz Super Prezenty. W branży PR pracuje od 2016 roku. Ostatnio związana była z Public Dialog, gdzie pracowała jako Account Executive). Wcześniej doświadczenie zdobywała w Tailor Made PR i Snow PR. Pracowała dla takich marek jak The North Face, Red Bull, PKN ORLEN (odpowiadała za komunikację ORLEN Team), Adidas czy Garmin. Ma doświadczenie związane z PR-em produktowym i korporacyjnym, działaniami wizerunkowymi oraz organizacją wydarzeń sportowych (np. Winter Sports Festival, Red Bull Bieg Zbójników, Red Bull Zjazd na krechę).

Zespołem lifestyle w Big Picture od sierpnia 2020 roku kieruje Kamila Kończak. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin