.

 

Dwa awanse w 24/7Communication

dodano: 
10.02.2021
komentarzy: 
0

W lutym 2021 roku Aleksandra Wójcik i Izabella Rzymowska awansowały w agencji 24/7Communication. Oba awanse są związane z rozwojem kompetencji w ramach pełnionych dotychczas funkcji.

Aleksandra Wójcik na stanowisku Account Managera będzie rozwijać ekspertyzę technologiczną w agencji. Wcześniej pełniła w agencji funkcję Junior Account Managera. Poprzednio pracowała m.in. jako konsultant ds. PR w Havas PR Warsaw. W przeszłości była już związana z 24/7Communication jako Account Executive. Jest absolwentką dziennikarstwa i anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Aleksandra Wójcik

Izabella Rzymowska natomiast jako Account Executive będzie kontynuowała rozwój w obszarze healthcare. Poprzednio w 24/7Communication pełniła funkcję Account Assistant. Wcześniej była Junior SEO Specialist w agencji marketingowej MBridge-Marketing Experts, a także specjalistką ds. sprzedaży i marketingu w The Estée Lauder Companies. Ukończyła m.in. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunkach komunikacja społeczna i dziennikarstwo oraz nauki polityczne i państwa.

 (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin