.

 

Fundacja Dorastaj z Nami rusza z kampanią „Życie to nie zabawa”

dodano: 
20.10.2021
komentarzy: 
0

18 października 2021 roku wystartowała ogólnopolska kampania społeczna „Życie to nie zabawa”, zainicjowana przez Fundację Dorastaj z Nami. Głównym celem akcji jest podkreślenie roli służb publicznych. Dodatkowo ma ona zachęcać do solidarności i pomagania dzieciom wszystkich tych, którzy stracili życie lub zdrowie, pełniąc służbę na rzecz społeczeństwa.

„Ostatni, trudny dla wszystkich czas pandemii pokazał, jak ważna jest codzienna praca służb publicznych, troszczących się o nasze bezpieczeństwo. Na pierwszej linii walki stanęli pracownicy ochrony zdrowia, a zaraz za nimi funkcjonariusze służb, wśród nich strażacy, policjanci, żołnierze” –  czytamy w komunikacie prasowym dotyczącym akcji.

To już czwarta odsłona kampanii prowadzonej przez warszawską fundację. Tytuł tegorocznej edycji nawiązuje do zabaw z podwórka. Fundacja tłumaczy, że dziecinne marzenia o byciu strażakiem czy policjantem dla wielu są jedynie wspomnieniami, jednak są tacy, którzy w dorosłym życiu zdecydowali się na prawdziwą służbę.

W ramach kampanii „Życie to nie zabawa” powstał spot filmowy, który zawiera elementy animacji. Spot pojawi się m.in. w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Jego radiowa wersja będzie emitowana w stacjach ogólnopolskich i regionalnych. Informacje o kampanii pojawią się również w mediach społecznościowych fundacji oraz w prasie.

Kampania społeczna „Życie to nie zabawa” powstała dzięki dofinansowaniu projektu przez Fundację BGK, partnera strategicznego koalicji: Razem dla Bohaterów. Akcja potrwa do końca listopada 2021 roku. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin