.

GetHero powiększa zespół komunikacji

dodano: 
08.12.2021
komentarzy: 
0

Wrocławska agencja influencermarketingowa GetHero w grudniu 2021 roku powiększyła zespół komunikacji. Dołączył do niego Adrian Pokrywka, który objął nowo utworzone stanowisko PR & Communication Specialist.

Pokrywka będzie współodpowiedzialny za przygotowywanie i realizację strategii komunikacyjnych, działania media relations i budowanie wizerunku agencji, a także współpracę z twórcami internetowymi. Współpracuje z Markiem Myślickim, Strategic Partnerships Directorem, który dotychczas zajmował się całą komunikacją GetHero.

Pokrywka będzie również współpracował z zespołem social media i DNA agencji, które dotychczas dzieliły między siebie część obowiązków.

Poprzednio Adrian Pokrywka pracował w agencji PR Publicon, gdzie od stycznia 2019 roku pełnił funkcję PR Executive. Współtworzył strategie komunikacji i odpowiadał za obsługę komunikacyjną klientów w obszarach media relations, influencer marketingu, komunikacji korporacyjnej i CSR. Prowadził działania dla takich marek jak Tarczyński, Travelist.pl, Aion Bank czy Echo Investment, a także dla samorządów (Miasto Świnoujście, Szczyrk) oraz drużyny futbolowej Panthers Wrocław. Ukończył komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin