.

 

Grupa On Board Think Kong z międzynarodową kampanią dla drukarni internetowej Chroma

dodano: 
23.01.2018
komentarzy: 
0

Grupa On Board Think Kong rozpoczęła działania promocyjne międzynarodowej kampanii „Najpozytywniejsza praca świata” realizowanej na zlecenie drukarni internetowej Chroma. Celem akcji jest znalezienie osoby, która zostanie menedżerem gwarancji jakości i za miesiąc wykonywania obowiązków otrzyma pensję w wysokości 60 tys. zł.

Agencja odpowiada za kompleksową realizację działań promocyjnych, w tym za przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowej, współpracę z influencerami, działania PR i social media w kanałach Facebook, YouTube i Twitter.

Kampania ma trwać przez około trzy miesiące. Wspierają ją działania w blogosferze oraz w polskich i zagranicznych serwisach rekrutacyjnych. 

Koncepcję kreatywną opracowali Michał Berger i Tomasz Chojnacki, którzy współpracują z Grupą On Board Think Kong. Agencja stworzyła też landing page akcji najpozytywniejszapracaswiata.pl, za pomocą którego do 4 lutego 2018 roku można zgłaszać chęć udziału w procesie rekrutacyjnym.

Współpraca z klientem została nawiązana w wyniku rekomendacji i ma charakter projektowy. Firma była wcześniej obsługiwana przez inną agencję.

Po stronie Grupy On Board Think Kong projekt koordynuje Agnieszka Rutkowska, Head of Social Media.

Agencja On Board korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin