.

 

Helena Korniejew wspólnie z Hanną Waśko będzie zarządzać Big Picture

dodano: 
17.12.2020
komentarzy: 
0

Helena Korniejew w grudniu 2020 roku objęła funkcję Strategic Directora w Big Picture. To nowo utworzone stanowisko. Korniejew wraz z Hanną Waśko, założycielką i CEO, będzie zarządzać działaniem agencji i odpowiadać za strategiczne kierunki jej rozwoju, budowę zespołu, a także relacje z kluczowymi klientami.

Z Big Picture Helena Korniejew jest związana od 2016 roku, czyli pierwszego roku działania agencji. Jako Senior Consultant odpowiadała za relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi, koordynację strategicznych platform wizerunkowych dla firm takich jak Coca-Cola, L’Oreal Polska, Mondelez Polska oraz zarządzanie zespołem lifestyle (w 2019 roku to zadanie przejęła Kamila Kończak, Brand Communications Director). Przez ostatnie miesiące Korniejew przygotowywała się do objęcia funkcji zarządczej. Z branżą public relations związana jest od 2010 roku. Doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla Coca-Cola Poland Services, Reebok – Adidas Group, Wyborowa Pernod Ricard oraz Samsung.

„Big Picture to właścicielski biznes, w którym udało nam się stworzyć przestrzeń łączącą klientów ceniących najwyższą jakość z zespołem, który potrafi zapewnić ten standard, utrzymując jednocześnie dużą biznesową niezależność. Zatrudniamy kilkanaście silnych, wyjątkowych kobiet. Mając pięć lat, pracujemy dla największych polskich i globalnych firm, dla najbardziej nowatorskich młodych marek, dla osób publicznych – liderów biznesu, kultury, życia społecznego – dla tych, dla których chciałyśmy i chcemy pracować. Pomagamy pro bono największym NGOs i jesteśmy na pierwszej linii frontu, wspierając niezawisłych sędziów, lekarzy, nauczycieli i inne prodemokratyczne środowiska. Biegniemy szybko i myślimy szybko. Takiego biznesu nie prowadzi się w pojedynkę, nigdy nie prowadziłam go sama – zawsze był silny siłą seniorskiego zespołu. Dziś na jego czele, obok mnie, staje oficjalnie jedna z najzdolniejszych osób, jakie znam – i jest to jeden z największych sukcesów w historii tej firmy. Helena Korniejew łączy know how stratega i wielką kulturę pracy z ludźmi z ogromną intuicją biznesową przedsiębiorcy – to miks, który zdarza się niezwykle rzadko. Jestem dumna, że to jest jej miejsce, od lat i na kolejne lata. Nie dziwię się, że klienci powierzają Helenie swoje biznesy – ja też powierzam jej swój” – tłumaczy Hanna Waśko. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin