.

InnerValue tworzy wspólną ofertę z notowaną na GPW grupą INC

dodano: 
24.09.2019
komentarzy: 
0

InnerValue, agencja relacji inwestorskich, ogłosiła we wrześniu 2019 roku nawiązanie strategicznej współpracy z notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych grupą kapitałową INC. Obie firmy przygotowują wspólną ofertę, planują rozwój i promocję platformy finansowania społecznego crowdconnect.pl. Część kadry zarządzającej InnerValue zostanie też powołana na członków zarządu w podmiotach grupy INC.

Partnerzy deklarują oferowanie wspólnych usług doradztwa na rynku kapitałowym, pozyskiwania kapitału, pełnienia funkcji autoryzowanego doradcy i przeprowadzania emisji akcji w formule crowdfundingu inwestycyjnego. Chcą także wspierać klientów w zakresie relacji inwestorskich i public relations – wynika z komunikatu.

„Wspólną ofertę chcemy kierować w szczególności do innowacyjnych spółek” – podaje Wojciech Iwaniuk, partner zarządzający w InnerValue. Agencja oraz grupa INC chcą wspierać sektor MŚP specjalizujący się w technologiach i gamingu.

Wspomniany Iwaniuk, w ramach umowy o partnerstwie, zostanie powołany na członka zarządu spółki INC. Kamil Gemra, partner w InnerValue, usiądzie natomiast przy stole zarządu Domu Maklerskiego INC, a Andrzej Szurek, Head of New Markets w InnerValue, będzie współzarządzał spółką Carpathia Capital. Wszyscy jednocześnie zostają w agencji.

„Dotychczas INC nie było klientem InnerValue, jednak współpracowaliśmy już przy doradztwie i komunikacji kilku projektów kapitałowych” – informuje Mateusz Paradowski z InnerValue.(mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin