Katarzyna Mazurkiewicz: z Kulczyk Investments do Ergo Hestia

dodano: 
21.03.2019
komentarzy: 
0

Katarzyna Mazurkiewicz od połowy marca 2019 roku sprawuje funkcję dyrektora komunikacji Ergo Hestia. Odpowiada zarówno za komunikację wewnętrzną, jak i zewnętrzną firmy ubezpieczeniowej. Jest następczynią Mikołaja Kunicy, który odszedł ze stanowiska we wrześniu 2018 roku. W okresie między wrześniem a marcem p.o. dyrektora komunikacji był Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy. Obecnie, oprócz reprezentowania spółki w mediach, jest on zastępcą Mazurkiewicz.

Nowa dyrektor komunikacji z branżą public relations związana jest od 15 lat. Do Ergo Hestii przeszła z Kulczyk Investments, gdzie była rzecznikiem prasowym i dyrektorem komunikacji korporacyjnej. Doświadczenie zdobywała w Polskich Kolejach Państwowych (jako zastępca dyrektora departamentu komunikacji i public relations i rzecznik), Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego (Media Relations Expert), Totalizatorze Sportowym (Marketing & PR Specialist) oraz Luma Investments (Public Relations & Marketing Manager).

Jej specjalnością jest komunikacja korporacyjna, kryzysowa i PR produktowy. Prowadziła komunikację zarówno spółek publicznych, jak i organizacji rządowych i podmiotów prywatnych. Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe: public relations w praktyce. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin