.

Katarzyna Smaga na nowym stanowisku w Big Picture

dodano: 
05.09.2023
komentarzy: 
0

Z początkiem września 2023 roku Katarzyna Smaga awansowała w Big Picture na stanowisko Senior PR Consultanta. Z agencją związana jest od 2020 roku, od początku należy do zespołu lifestyle. Odpowiada za obsługę projektów związanych z kulturą i sztuką, a także tych z obszaru beauty.

Smaga zajmuje się obsługą takich marek jak DESA Unicum i Rituals. Angażuje się w projekty związane ze stylem życia i modą wiedzę. Ma umiejętności w zakresie zarządzania oraz strategii biznesowej, co więcej – specjalizuje się w tworzeniu złożonych strategii i planowaniu działań komunikacyjnych, wykorzystujących zarówno klasyczne media realtions, działania z obszaru influencer marketingu, jak i akcje niestandardowe, m.in. organizację wydarzeń specjalnych. W ostatnim czasie realizowała takie projekty jak letnia strefa Rituals w warszawskiej Cafe Podrygi, otwarcie restauracji KUK w Hotelu Verte, konferencja L’Oréal Professionnel Paris „Fryzjerstwo dla Przyszłości”, a także szerokie działania komunikacyjne wokół odnalezionego dzieła Józefa Chełmońskiego – „Wieczór letni” dla DESA Unicum.

Przed dołączeniem do Big Picture przez ponad cztery lata była Brand Managerką polskiej marki jubilerskiej ROSA. Do jej zadań należało strategiczne planowanie, wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz pełne działania marketingowe i komunikacyjne. Jest absolwentką kierunku zarządzanie na Politechnice Warszawskiej.

Katarzyna Smaga raportuje do Moniki Roth-Jaczynowskiej i Karoliny Pękalskiej, które zarządzają zespołem lifestyle w agencji Big Picture. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin