poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKonferencja Marketing w kulturze 2020 już 7 i 8 kwietnia!

Konferencja Marketing w kulturze 2020 już 7 i 8 kwietnia!

Piąta edycja ogólnopolskiej konferencji Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka odbędzie się już 7 i 8 kwietnia w Gdańsku.

Podczas wydarzenia wystąpią m.in. Linda Volkers z Rijsk Museum w Amsterdamie, która powie o wprowadzaniu strategii rozwoju digital w tej instytucji, Dagmara Pakulska, autorka NibyPrasówki, która przedstawi kulturalne kampanie w mediach społecznościowych, czy Adrian Gamoń, który omówi budowanie marki osobistej i instytucji kultury na LinkedInie.

Mowa będzie także o strategicznych partnerstwach dla wydarzeń kulturalnych (Anna Orzech, WOŚP) czy prawie w kulturze (Tomasz Palak). Wśród prelegentów będą także przedstawiciele Muzeum Emigracji w Gdyni.

Organizowana przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku konferencja jest skierowana do osób zajmujących się promocją, komunikacją i marketingiem w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych czy oddolnych inicjatywach.

W tym roku wydarzenie obędzie się w Filharmonii Bałtyckiej i zgromadzi aż 700 uczestników. Wciąż trwa rejestracja na konferencję – można jej dokonać na stronie.

Pełny program wydarzenia można znaleźć tutaj.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj