.

 

Lewandowscy z własną agencją, która będzie zarządzać ich komunikacją i wizerunkiem

dodano: 
22.06.2017
komentarzy: 
0

Firma Stor9_ powstała z inicjatywy Anny i Roberta Lewandowskich oraz osób współpracujących z nimi w obszarze szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, w tym bliskiego współpracownika piłkarza, Tomasza Zawiślaka.

„Ania i Robert Lewandowscy dostrzegli potrzebę stworzenia firmy, która będzie zarządzała ich aktywnościami biznesowymi, tak by nie rozpraszały ich one w podstawowej działalności zawodowej (kariera sportowa Roberta oraz dieta, treningi i aktywność sportowa Anny). Stor9_ ma umożliwić partnerską i sprawną współpracę ze środowiskiem marketingowym czy mediami. Osoby tworzące tę organizację miały już okazję pracować dla Lewandowskich” – mówi Tomasz Zawiślak, Member of the Board w Stor9_.

Agencja uczestniczyła w procesach tworzenia treści z udziałem Lewandowskich dla takich marek jak Huawei, Vistula, Head & Shoulders, Gillette, Coca-Cola czy Foods by Ann.

Stor9_ współpracuje z managementem Lewandowskich: Mariuszem Siewierskim (Business Partnerships Directorem), Moniką Rebizant (menedżerką ds. komunikacji) oraz Aleksandrą Dec (Event Marketing Managerem).

Cały zespół agencji zajmuje się obecnie projektami piłkarza i jego żony, ale w przyszłości Stor9_ planuje współpracować także z innymi osobami publicznymi.

Agencja Stor9_ rozpoczęła swoją działalność w pierwszym kwartale 2017 roku. CEO firmy jest Anna Zielińska, wcześniej przez wiele lat związana z agencją Socializer, a następnie Isobar Polska, należącą do grupy Dentsu Aegis Network. Ponadto w skład Stor9_ wchodzą: Tomasz Zawiślak, Member of the Board, Maciej Dutkowski, Creative Director, Jakub Zajdel, Public Relations Director i Agnieszka Zielińska, Communications & Partnerships Manager. Stor9_ zajmuje się consultingiem, komunikacją i produkcją contentu dedykowanego osobom publicznym. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin