Made in PR zatrudnia byłych PR-owców: z nc+ i agencji Genesis

dodano: 
16.11.2015
komentarzy: 
0

Do zespołu Made in PR odpowiedzialnego za obsługę Universal Networks International Poland dołączyli Michał Stryjecki i Kazimierz Roztocki. Zajmują się koordynacją i realizacją działań PR dla tego klienta i obsługują wszystkie kanały telewizyjne spółki obecne na polskim rynku: Universal Channel, 13 Ulica, Scifi i E! Entertainment. Stryjecki objął w Made in PR stanowisko Senior Account Managera, a Roztocki – Account Executive.

Michał Stryjecki ostatnio pracował jako PR Manager kanałów filmowych platformy nc+, gdzie był odpowiedzialny za koordynację komunikacji stacji CANAL+, Ale kino+ oraz serwisów VoD. Wcześniej zajmował się komunikacją produktową i korporacyjną w spółce CANAL+ Cyfrowy. Realizował tam długofalowe projekty PR dla platformy CYFRA+. Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Prawa. Kazimierz Roztocki z kolei świadczył m.in. usługi copywriterskie i translatorskie dla jednego z producentów i dystrybutorów filmowych. Poprzednio przez dwa lata pracował w Genesis PR w dziale relacji inwestorskich, gdzie realizował projekty m.in. dla klientów z branży deweloperskiej, budowlanej, FMCG i IT. Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Wcześniej za działania dla tego klienta odpowiadały Agnieszka Pieńczykowska i Karolina Volk. Agencja Made in PR obsługą Universal Networks International zajmuje się od dwóch lat. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin