Marcin Żukowski: z Mint Media do Hatak Media

dodano: 
14.07.2017
komentarzy: 
0

Dotychczasowy Team Leader w agencji Mint Media odszedł z firmy. 1 lipca 2017 roku rozpoczął pracę w Hatak Media (naEkranie.pl) jako dyrektor sprzedaży, gdzie będzie zajmował się między innymi content marketingiem, działaniami natywnymi i akcjami specjalnymi. To nowo utworzone stanowisko – Żukowski będzie koordynował pracę działu sprzedaży.

Jego obowiązki w Mint Media przejął Marek Kalużny, Account Manager. W agencji pracuje od lipca 2013 roku – wcześniej jako Junior Account Manager i Account Executive. Zajmuje się między innymi tworzeniem strategii marketingowych w mediach społecznościowych, monitorowaniem obecności klientów w sieci oraz nadzorowaniem projektów.

Marcin Żukowski to ekspert marketingu i social mediów. Przez pięć lat prowadził Stowarzyszenie MłodaRP, aktywizujące młodych ludzi na polu polityki, gospodarki i kultury. Autor artykułów branżowych, aktywny uczestnik branżowych konferencji, szkoleniowiec. Jest ekspertem Akademii PRoto oraz autorem książek „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin