.

 

Monika Podsiadło i Jarosław Sutarzewicz awansowali w H+K Strategies na stanowiska dyrektorów

dodano: 
12.10.2018
komentarzy: 
0

Monika Podsiadło i Jarosław Sutarzewicz w październiku 2018 roku awansowali na kierownicze stanowiska w Hill+Knowlton Strategies.

Monika Podsiadło została Account Directorem w zespole komunikacji marketingowej. Będzie odpowiedzialna za wzmocnienie i rozbudowę kompetencji wykraczających poza tradycyjny zakres działań PR oraz dbałość o poziom świadczonych usług. Poprzednio pracowała w agencji na stanowisku Senior Associate.

Podsiadło z branżą PR jest związana od niemal dziesięciu lat. W Hill+Knowlton Stratgies pracuje od 2016 roku, choć już wcześniej w latach 2009-2012 była związana z agencją. W międzyczasie pracowała w Multi Communications. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiuje finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jarosław Sutarzewicz awansował natomiast na stanowisko Director Public Affairs & Defense. Pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych oraz współtworzy strategie z zakresu public policy i advocacy. Na nowym stanowisku zajmie się ponadto dalszym rozwojem kompetencji agencji w zakresie obsługi firmy z branż lotniczej i obronnej oraz prowadzeniem wielokanałowych kampanii dla instytucji europejskich. Jest też w zespole trenerów agencji, którzy odpowiadają za szkolenie konsultantów z regionu EMEA w zakresie strategii komunikacji i client service. Przed awansem obejmował stanowisko Senior Advisora.

Sutarzewicz do Hill+Knowlton Strategies dołączył w 2016 roku. Wcześniej pracował w ambasadzie USA w Warszawie, gdzie kierował sekcją protokolarną. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Polskim Funduszu Kapitałowym, w którym był odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie międzynarodowego portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Anglistyki.

Obecnie zespół kierowniczy Hill+Knowlton Strategies składa się z siedmiów osób. Oprócz Moniki Podsiadło i Jarosława Sutarzewicza należą do niego: Katarzyna Kamińska, Executive Vice President , Katarzyna Fabjaniak, Managing Director, Katarzyna Antoniszewska, Director Lifestyle, Media & Entertainment, Marcin Galecki, CFO, i Grzegorz Szczepański, CEO. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin