niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAgencja Roberta Lewandowskiego z nowymi osobami

Agencja Roberta Lewandowskiego z nowymi osobami

W ostatnim czasie do agencji Stor9_ dołączyły Iwona Kowalczyk, Patrycja Sokołowska i Karolina Zduńczyk. Firma Roberta Lewandowskiego wzmacnia struktury Client Service i New Business w celu rozszerzenia portfolio stałych klientów.

Czytaj więcej: Robert Lewandowski: nie zgodziłbym się na współpracę, która mogłaby przeszkadzać mi w obowiązkach klubowych czy reprezentacyjnych

Iwona Kowalczyk zaczyna pracę na stanowisku Client Service Manager, na którym będzie zarządzała zespołem Ambassadors (kontrakty ambasadorskie z markami) – jednego z trzech filarów firmy. Wcześniej Kowalczyk zdobywała swoje doświadczenie w McCann Worldgroup oraz Havas Warsaw. Obsługiwała m.in. takich klientów jak Mastercard, Stanley Black&Decker, Citroën, Unibail Rodamco, Sony, Samsung, Moët Hennessy czy Amway.

Patrycja Sokołowska obecnie pełni funkcję Business Development Managera, a do jej zadań należy tworzenie i realizacja strategii new business, pozyskiwanie klientów i partnerów w zakresie projektów komunikacyjnych 360 oraz obszaru produkcji. Zajmować się będzie także tworzeniem nowych rozwiązań oferowych agencji i reprezentować Stor9_ w procesach przetargowych. Wcześniej Sokołowska pracowała w grupie Dentsu Aegis Network, gdzie przez prawie cztery lata była związana z agencją iProspect, pełniąc funkcję Business Development Specialist.

Karolina Zduńczyk w zespole Iwony Kowalczyk będzie odpowiedzialna za opiekę nad ambasadorami, ich wizerunek i współpracę z markami. Do agencji przechodzi z Mother’s Protect, gdzie pracowała jako Social Media Manager i Influencer Marketing Manager.

Agencja Stor9_ obsługuje działania biznesowe i komunikacyjne ambasadorów takich jak: Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, To­masz Rożek oraz Michał Będźmirowski. Od momentu rozpoczęcia działalności agencja zrealizowała projekty komercyjne dla takich marek jak Huawei, Gillette, Head&Shoulders, Calzedonia, MasterCard, OSHEE, Kinga Pienińska, Nespresso, Westwing czy Cartoon Network. (kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj