Nowy rzecznik prasowy Parady Równości i Fundacji Wolontariat Równości

dodano: 
20.11.2017
komentarzy: 
0

Od końca października 2017 roku Grzegorz Miecznikowski (CEO agencji S Words) pełni funkcję rzecznika prasowego Parady Równości i Fundacji Pro Bono. Do jego obowiązków należy komunikacja z partnerami biznesowymi, sponsorami, urzędami oraz wspomaganie procesów fundraisingowych i crowdfundingowych. Jednocześnie S Words obsługuje Paradę Równości i Fundację Pro Bono w zakresie relacji z mediami i społecznością LGBT. Dodatkowo, Grzegorz Miecznikowski wspólnie z agencją przeszkolą wolontariuszy z zakresu najnowszych trendów w komunikacji online i offline.

Nowy rzecznik prasowy Parady Równości z marketingiem i sprzedażą związany jest prawie od dekady. Współpracował z firmami z branży FMCG, healthcare, e-commerce, sportowej, IT i nowych technologii, dla których tworzył strategie sprzedażowe oraz plany komunikacji B2B w mediach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych. Związany był również z agencją LEWIS PR. Ma doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej i Polsce The Times. W 2015 roku został uznany za jedną ze stu najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej w zestawieniu Whitepress. Studiował filologię ukraińską na Uniwersytecie Warszawskim.

Na nowe stanowisko został wybrany dzięki rekomendacji oraz doświadczeniu we wcześniejszych działaniach w marketingu skierowanym do społeczności LGBT. Prywatnie Grzegorz Miecznikowski udziela się społecznie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce.

Umowa pomiędzy klientami a S Words zawarta jest na czas nieokreślony. Wcześniej żadna agencja nie obsługiwała Parady Równości oraz Fundacji Pro Bono. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin