.

 

Powstała nowa agencja – Od kuchni

dodano: 
01.04.2019
komentarzy: 
0

W lutym 2019 roku swoją działalność rozpoczęła agencja Od kuchni. Firma specjalizuje się w komunikacji marek z sektora FMCG oraz HoReCa i świadczy usługi z zakresu social media, PR-u oraz marketingu.

Współwłaścicielką i pomysłodawczynią agencji jest Magdalena Malutko, która z branżą komunikacji i marketingu jest związana od sześciu lat. Pracowała m.in. w agencji kreatywnej Duda Polska, gdzie zajmowała się obsługą marki Biedronka, oraz dla Restaurant Week, gdzie odpowiadała za komunikację dwóch festiwali – Fine Dining Week oraz Restaurant Week.

Magdalena Malutko jest absolwentką kierunku dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie doszkala się na kierunku wzornictwo ze specjalnością projektowanie dla gastronomii.

W gronie pierwszych klientów Od kuchni znaleźli się m.in Grzegorz Łapanowski z projektami FoodLab Studio oraz Old Friends Kimchi.

Obecnie agencja współpracuje z zespołem freelancerów. Udziałowcem Od kuchni jest Tomasz Kostecki, jednak jest to osoba niezwiązana z branżą PR. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin