Centrum Informacyjne Rządu z wicedyrektorem od mediów społecznościowych

dodano: 
05.11.2019
komentarzy: 
0

Oliwia Skóra objęła na początku listopada 2019 roku stanowisko zastępcy dyrektora w Centrum Informacyjnym Rządu. Według portalu 300polityka.pl, który podał informację (wpis o Skórze pojawił się także 4 listopada 2019 roku w Biuletynie Informacji Publicznej KPRM), zajmuje się ona promocją i prowadzeniem mediów społecznościowych Kancelarii Premiera. Pracuje tam od 2018 roku, a wcześniej była naczelnikiem Wydziału Komunikacji Internetowej CIR i odpowiadała za kierowanie jego pracą, wdrażanie strategii komunikacyjnych, relacje z mediami polskimi i zagranicznymi oraz nadzór nad portalem i mediami społecznościowymi KPRM. Według 300polityka.pl Skóra odpowiadała też m.in. za przygotowanie i zrealizowanie strategii komunikacji programu „Nowa Piątka”.

Doświadczenie zdobywała w Ministerstwie Zdrowia, gdzie była starszym specjalistą w Wydziale Promocji i Internetu. W przeszłości była także dyrektorem biura prasowego w Parlamencie Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Skóra ukończyła Uniwersytet Warszawski (kierunki dziennikarstwo i medioznawstwo oraz public relations, reklama, komunikacja wizerunkowa).

Jak podał portalowi 300polityka.pl informator, CIR „rozbudowuje swoją agendę działań, dlatego zdecydowano o zatrudnieniu osoby stricte odpowiedzialnej za promocję”.  

Obecnie dyrektorem CIR jest wciąż Tomasz Matynia, wicedyrektorami, oprócz Skóry – są Marta Radosz i Urszula Bednarz-Brzozowska. (mp)

Źródło:

własne/300polityka.pl, „Jednostka odpowiedzialna za komunikację rządu rozbudowuje swoją agendę działań”. Zmiany w KPRM. Jest nowy zastępca dyrektora CIR, Michał Olech, 04.11.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin