.

 

Operator PGE Narodowego z nowym rzecznikiem

dodano: 
04.04.2022
komentarzy: 
1

Z początkiem kwietnia 2022 roku do spółki PL.2012+, będącej operatorem PGE Narodowego w Warszawie, dołączyła Małgorzata Bajer. Objęła funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu.

Bajer specjalizuje się w budowaniu strategii komunikacyjnych zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także realizacji kampanii CSR. Przed dołączeniem do PL.2012+ pracowała w firmie Synthos jako dyrektor komunikacji korporacyjnej. Wcześniej, przez siedem lat, była rzeczniczką prasową i dyrektorką departamentu komunikacji i public relations w Przedsiębiorstwie Górniczym „SILESIA”. Była tam odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, m.in. za współpracę z mediami, pracownikami i lokalnymi społecznościami.

Jest absolwentką studiów podyplomowych public relations – nowoczesna komunikacja w praktyce oraz marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Funkcję rzecznika PGE Narodowego pełnił wcześniej Michał Proszowski, który w grudniu 2021 roku zakończył współpracę ze spółką PL.2012+. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin