.

 

Paulina Iwaszko z Nesperty do Tchibo

dodano: 
12.02.2024
komentarzy: 
0

Paulina Iwaszko z początkiem lutego 2024 roku dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa. Objęła stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej.

Paulina Iwaszko odpowiada za całościową strategię komunikacji brandowej i korporacyjnej. W Tchibo Warszawa zajmuje się również działaniami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co więcej, będzie zaangażowana także w procesy z zakresu strategii employerbrandingowej i komunikacji wewnętrznej.  

Iwaszko ma wieloletnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Ostatnio, przez ponad siedem lat, pracowała w firmie kosmetycznej Nesperta Europe, do której należą takie marki jak Semilac czy Hi hybrid. Pełniła tam funkcję PR Managera, a następnie Communication Managera.

Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach, m.in. Q&A Communications. Do jej obowiązków należało m.in. budowanie strategii i realizacja kampanii mediowych czy budowanie relacji z zewnętrznymi interesariuszami. Pracowała dla takich marek jak NIVEA, Lech Premium, Tyskie czy SEAT. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin