.

 

Paweł Bylicki będzie jurorem International Stevie Awards

dodano: 
09.05.2018
komentarzy: 
0

Szef Public Dialog Paweł Bylicki znalazł się w gronie jurorów konkursu International Stevie Awards. Będzie oceniał zgłoszenia z całego świata w kategoriach Public Relations, Investor Relations i Corporate Communications. Głosowanie za pomocą narzędzi internetowych będzie się odbywało w okresie od 14 maja do 31 lipca 2018 roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 9 sierpnia.

Jurorzy są dobierani na podstawie zgłoszeń i weryfikacji doświadczenia. Paweł Bylicki już w 2016 roku należał do grona oceniających w tym konkursie; zasiadał też w jury Złotych Spinaczy i POTY (Project of the year by IPRN). Ponadto, jego agencja Public Dialog otrzymała w 2016 dwie srebrne statuetki w konkursie International Stevie Awards (w kategoriach Communications or PR Campaign of the Year – Media Relations oraz New Product Launch) za kampanię „Ardor Auctions - first Polish-based classic cars auction house”.

W konkursie International Stevie Awards nagradzane były też inne agencje PR z Polski. We wspomnianym 2016 roku swoje statuetki otrzymały Garden of Words (jedna złota i dwie brązowe), WebTalk (trzy brązowe), Partner of Promotion (dwie brązowe) oraz Procontent Communication (jedna brązowa). Szefowa ostatniej agencji, Iwona Kubicz, w poprzednich latach również pełniła funkcję jurora.

Więcej informacji o tegorocznej edycji konkursu dostępnych jest na stronie. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin