.

 

Pierwsze firmy wycofują się ze współpracy z Robertem Karasiem

dodano: 
03.08.2023
komentarzy: 
0

Robert Karaś, polski triathlonista i rekordzista świata w dziesięciokrotnym Ironmanie, w programie „Hejt Park” Kanału Sportowego poinformował, że stracił sponsorów. Powodem jest wykrycie zabronionych substancji w organizmie sportowca – pisze sport.pl.

Triathlonista nie zdradził, jakie firmy wycofały się ze współpracy. Z informacji portalu sport.pl wynika jednak, że są to dwie marki: InPost oraz Bakoma. Z podpisania umowy z Karasiem zrezygnowały po tym, jak zadeklarował, że w jego organizmie wykryto zabronione substancje – czytamy.

Źródło przekazuje, że InPost odmówił udzielenia komentarza w związku ze słowami Karasia. Ze strony Bakomy natomiast nadal nie otrzymano odpowiedzi.

Jak dalej czytamy, za swoje niepowodzenia triathlonista obarczył winą Michała Rynkowskiego, dyrektora Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA), który poinformował, że Karasiowi mogą grozić cztery lata dyskwalifikacji i utrata rekordu świata. „Przez niego straciłem 600 tys. złotych w jeden dzień” – wspomniał sportowiec w „Hejt Parku”. (ao)

Źródło:

sport.pl, Wiemy, które firmy wycofały się ze sponsorowania Karasia. "Bez komentarza", 2.08.2023/ Zdjęcie główne: instagram.com/robert_karas_teamkaras
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin